Prawa autorskie zastrzeżone   Data: 17 styczeń 2007

Prawa autorskie zastrzeżone

 

 Wszystkie zdjęcia oraz teksty zamieszczone  w naszym Portalu  są autorskie i stanowią wyłączną i autorską własność Szkółki Konieczko.


 

 Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie, publikacja, posługiwanie się nimi  przez osoby, instytucje jest absolutnie niezgodne z prawem

 

(Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)

 

 

 Publikacje zarobkowe na przykład: w sklepach internetowych, portalach, w szczególności Allegro i tym podobnych oraz katalogach innych szkółek i innych przedsiębiorstw jest niedozwolone i stanowczo zakazujemy tego typu działań łącznie z prawnymi konsekwencjami karnymi.

 

 Publikacje edukacyjne oraz dotyczące środków masowego przekazu są dozwolone, zastrzegamy jedynie potrzebę złożenia informacji w celu potwierdzenia zgody.

 

 

 Baza danych naszej firmy - Zielonego Atlasu Roślin nie może być traktowana jako źródło wyczerpujących poszukiwań na temat prawnej ochrony odmian i nazw roślin. Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby dane prezentowane w naszym portalu były zgodne z wszelkimi aktualizacjami, rzetelne i kompletne oraz nie licowały z prawami autorskimi odmian roślin prezentowanymi w naszym portalu.

W sprawach spornych oraz dysponowania danymi prosimy o kontakt na adres : szkolka.kp@poczta.fm  lub tel. 503 76 33 49

 

Podpisano :Zespół Szkółki  17.01.2007

 

 

 

 

 


 

 

Lilak pospolity - Aucubifolia

Dereń biały - Spaethii

Krzewuszka - Red Prince

Tawuła van Houtte'a - Gold Fountain

Pięciornik krzewiasty - Goldteppich

 Jarząb kaszmirski