Regulamin wysyłek kurierskich

Prowadzimy profesjonalną sprzedaż poprzez nowoczesną, szybką i niedrogą formę zakupów przez Internet!
Zebraliśmy bardzo duże doświadczenie w dziedzinie sprzedaży wysyłkowej.

Zasady składania zamówień

Aby złożyć zamówienie w sklepie internetowym należy podać dokładny adres dostawy i numer telefonu, tak aby paczka dotarła szybko i na miejsce do Państwa domów. 
Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie pod numerem telefonu 501 46 67 73 oraz przez e-mail wysylka.roslin@drzewa.com.pl.

Informacje o przebiegu realizacji zamówień, rejestracji, pakowaniu i wysyłce można otrzymać pod numerem telefonu 501 46 67 73 oraz za pomocą poczty elektronicznej wysylka.roslin@drzewa.com.pl

Wszelkich informacji merytorycznych dotyczących produkowanych przez nas roślin można uzyskać pod numerem 508 577 994 oraz 508 577 995. Potwierdzenie zamówienia otrzymują Państwo e-mailem. W uzasadnionych przypadkach w sprawach dotyczących zamówień przeprowadzamy konsultacje telefoniczne.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki wynosi 19,50 zł za paczkę do 15 kg, oznacza to, iż jednorazowo zapakowane może być od 7 do 15 roślin w standardowych pojemnikach. Każda następna paczka w zamówieniu kosztuje tylko 10,00 zł.

W przypadku realizacji zamówienia o wartości poniżej 28 zł, doliczane zostną koszty realizacji tak zwanego, małego zamówienia w wysokości 6 zł za koszt opakowania - za paczkę, karton i inne materiały.

Koszty przesyłki pokrywa Kupujący. 

Do kogo i gdzie wysyłamy?

Profesjonalną wysyłkę prowadzimy do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, Urzędów miast, powiatów, szkół, przedszkoli, oraz centrów ogrodniczych, innych szkółek oraz firm zajmujących się zielenią, urządzaniem i budową ogrodów, terenów zieleni oraz rekultywacją.

Co i jak wysyłamy

Rośliny wysyłamy na teren całego kraju. Wszystkie drzewa i krzewy zamówione w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Rośliny przygotowane do wysyłki pakujemy we wszystkie dni robocze.

Wszystkie rośliny ujęte w ofercie handlowej oraz w Zielonym Atlasie Roślin dostępne są do wyczerpania zapasów w naszej szkółce.
Informujemy Państwa, że rośliny posiadające cenę (0,00), to rośliny, które w chwili obecnej są produkowane lub znajdują się w naszej kolekcji jednak nie podlegają sprzedaży i wysyłce. Zastrzegamy sobie również możliwość wysyłki niepełnego zamówienia, jeśli na chwilę obecną nie posiadamy pojedynczych odmian roślin zamówionych. 

Prosimy pamiętać, iż w uzasadnionych przypadkach dotyczących okresu wegetacji w stosunku do pojedynczych roślin, być może będziemy zmuszeni odmówić wysyłki. 

Rośliny wysyłane są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem do czego dokładamy wszelkich starań.

Wszystkie krzewy i drzewa wysyłane do Państwa podlegają stałej ochronie zdrowotności, a także spełniają odpowiednie zalecenia branżowe dotyczące wielkości oraz odpowiadają standardom produkcji w pojemnikach 2-litrowych oraz 3 litrowych w których rośliny wysyłamy . W sezonie jesiennym i wiosennym wysyłamy także drzewa owocowe oraz niektóre rośliny z korzeniem odkrytym odpowiednio zabezpieczonym .

Rezygnacji lub modyfikacji zamówienia można dokonać do momentu, w którym paczka nie zostanie wysłana kurierem, dokonując zamówienia uprzednio powołując się na numer zamówienia i pisząc w tej sprawie na adres wysylka.roslin@drzewa.com.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 501 466 773.

Bezpieczeństwo i ewentualne  reklamacje 

Wysyłka roślin,obsługa kurierska, może powodować jakieś uszkodzenia paczek połamanie roślin oraz z tym związane reklamacje. Zawsze realizujemy reklamacje po informacji telefonicznej bądź mailowej z możliwością przesłania zdjęć uszkodzonych roślin. Jest to podstawa do ponownego wysłania uszkodzonych roślin na nasz koszt. Z praktyki wiemy i zakładamy że jest to poniżej  0,2 % wysyłek !!! 

Ochrona danych osobowych

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych oraz Ozdobnych Piotr Konieczko zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawa "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Rejestrujący się i Kupujący w naszym sklepie mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich przetwarzania. Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych Kupujących innym osobom lub instytucjom. Twoje dane osobowe, są traktowane jako informacje całkowicie poufne. Służą one tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy nami a Szanownymi Klientami.

Informacje końcowe

Sprzedaż w naszym sklepie prowadzimy w oparciu o odpowiednie przepisy wynikające z ustawodawstwa.

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych oraz Ozdobnych Piotr Konieczko jest gospodarstwem rolnym i posiada status Rolnika Ryczałtowego.

Powyższe ustalenia są zobowiązujące dla obu stron. W sprawach nieuregulowanych niniejszymi warunkami, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Zespół  Szkółki