Przerwa zimowa. Zamówienia złożone teraz będą wysyłane od 01.03.2021

Historia i profil produkcji

Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych oraz Owocowych Piotr i Joachim Konieczko prowadzą produkcję roślin dla nasadzeń ogrodów przydomowych, rekultywacji, zieleni miejskich.

Historia

Jesteśmy  gospodarstwem szkółkarskim z tradycjami sięgającymi lat 50 ubiegłego wieku. Staramy się produkować materiał roślinny o najlepszej jakości oraz w jak największym asortymencie odmian aby zyskać zadowolenie naszych Klientów. Obecnie to już ponad 2000 taksonów roślin.

Profil produkcji

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo zróżnicowany asortymentowo i wielkościowo  materiał w pojemnikach i z gruntu, w bardzo bogatym wyborze odmian i gatunków - krzewy ozdobne liściaste i iglaste naturalne oraz szczepione własnej produkcji. Kwalifikowany materiał roślin, drzew owocowych a także byliny, trawy ozdobne. Ważną gałęzią produkcji są szczepienia i okulizacje. W zimie obecnego roku poddanych procesowi szczepień została niezliczona ilość odmian roślin w łącznej ilości ok 50 tyś szt świerków, sosen, jodeł i drzewek liściastych: klonów, brzóz, świdośliw, jarzębin, lip, jabłoni i innych. Ujęty w ofercie materiał szkółkarski posiadamy w ilościach od 50 do nawet 20 000 sztuk.

Produkujemy i obecnie dysponujemy dla Państwa ilością  ok 500 tyś sztuk roślin głównie w pojemnikach na powierzchni 4ha. oraz 3ha w gruncie. W sprzedaży posiadamy wiele odmian krzewów, drzew iglastych, liściastych testowanych w produkcji, a także rozmnażanych metodami szczepień i okulizacji.   

Zapraszamy do odwiedzenia naszych szkółek, oraz ekspozycji handlowej roślin przy szkółce produkcyjnej w Gogolinie.

  • Łatwy dojazd od autostrady A4
  • Potężna ilość roślin na miejscu
  • Miła obsługa
  • Odpoczynek w zieleni - ławeczki
  • Zwiedzanie nasadzeń - kolekcji naszych roślin
  • W pobliżu lokale gastronomiczne

 

Copyright © 2006 – 2020 drzewa.com.pl - Szkółki Konieczko