zakończyliśmy wysyłkę roślin owocowych! zamówienia zawierające odmiany owocowe wyślemy wiosną 2024 :)

Prawa autorskie

Ładuję...

Data: 17 styczeń 2007

Wszystkie zdjęcia oraz teksty zamieszczone  w naszym Portalu  są autorskie i stanowią wyłączną i autorską własność Szkółki Konieczko.

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie, publikacja, posługiwanie się nimi  przez osoby, instytucje jest absolutnie niezgodne z prawem (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)

Publikacje zarobkowe na przykład: w sklepach internetowych, portalach, w szczególności Allegro i tym podobnych oraz katalogach innych szkółek i innych przedsiębiorstw jest niedozwolone i stanowczo zakazujemy tego typu działań łącznie z prawnymi konsekwencjami karnymi. 

Publikacje edukacyjne oraz dotyczące środków masowego przekazu są dozwolone, zastrzegamy jedynie potrzebę złożenia informacji w celu potwierdzenia zgody.

Baza danych naszej firmy - Szkółki Konieczko nie może być traktowana jako źródło wyczerpujących poszukiwań na temat prawnej ochrony odmian i nazw roślin. Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby dane prezentowane w naszym portalu były zgodne z wszelkimi aktualizacjami, rzetelne i kompletne oraz nie licowały z prawami autorskimi odmian roślin prezentowanymi w naszym portalu. 

W sprawach spornych oraz dysponowania danymi prosimy o kontakt na adres : szkolka.kp@poczta.fm  lub tel. +48 502 502 103

Podpisano :Zespół Szkółki  17.01.2007 


Copyright © 2005 – 2023 drzewa.com.pl - Szkółki Konieczko