Szkółki Konieczko - działanie i aktywność

 1. Fascynujące pędy

  berberys kolce

  Miniony tydzień - jak to bywa w marcu - zaskoczył nas słońcem, śniegiem, deszczem i chmurami o intensywnej palecie barw. Taka aura sprzyja fotograficznym spacerom wśród kwater...

  Czytaj więcej
 2. Szkółka to nie tylko biznes

  szkółka roślin konieczko

  Piotr Konieczko z Gogolina nie ma „wychuchanego” gospodarstwa, w którym rośliny jak z katalogu są ustawione w równych rzędach. Jest za to właścicielem szkółki, w której można znaleźć prawdziwe osobliwości poszukiwane przez koneserów, a sam ze zdobytych zrazów rzadko spotykanych odmian potrafi się niezmiernie cieszyć.

  Czytaj więcej
 3. Nasza nowa hala produkcyjna

  szkółka konieczko

  Budowa nowego obiektu dobiegła końca, dzięki czemu na dużej i bezpiecznej dla roślin powierzchni rozpoczęły się pierwsze prace nad produktami, które po kilku tygodniach będziemy mogli wprowadzić do sprzedaży wysyłkowej i na punkcie handlowym.

  Czytaj więcej
 4. Sezon 2021 rozpoczęty!

  wysyłka roślin

  Pełni energii, rozpoczęliśmy wiosenną wysyłkę roślin. W tym tygodniu tysiące paczek wyruszyły z naszego magazynu prosto do Waszych ogrodów. Jak co roku, czeka je podróż w najciekawsze zakątki Polski oraz za granicę, m.in. do Skandynawii, Niemiec, Holandii i innych krajów europejskich.

  Czytaj więcej
 5. Szczepienia 2021

  szczepienie iglaków

  Jak co roku, wczesna wiosna jest dla nas okresem intensywnej akcji szczepienia roślin. Rozmnażamy dla Was najbardziej ciekawe odmiany drzew i krzewów ozdobnych, stosując sprawdzone i stale udoskonalane od wielu lat metody. To dzięki nim nasze produkty są zdrowe i poprawnie rosną, ciesząc oko gości odwiedzających Wasze ogrody.

  Czytaj więcej
Posts loader
Copyright © 2006 – 2020 drzewa.com.pl - Szkółki Konieczko