Przedsprzedaż drzew i krzewów owocowych rozpoczęta

Twoje zamówienie wyślemy po 5 października 2021 roku (przybliżony termin wysyłki uzależniony jest od pogody i kolejności zamówień).
Pozostałe rośliny wysyłamy na bieżąco w ciągu 1-2 dni od poniedziałku do czwartku.

Kalendarz prac w ogrodzie

 1. Wrzesień w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie we wrześniu?

  wrzesień w ogrodzie

  Wrzesień w ogrodzie to czas, w którym lato jest już mniej upalne, a jesień zbliża się wielkimi krokami. Drzewa i krzewy zmieniają swoje barwy. W ogrodzie zaczynają dominować odcienie żółci, brązu i czerwieni, a sezon zbliża się do końca okresu wegetacyjnego. Prace w ogrodzie we wrześniu polegają głównie na przygotowaniu go do zimy.

  Czytaj więcej
 2. Sierpień w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w sierpniu?

  sierpień w ogrodzie

  Sierpień w ogrodzie to pełnia lata, która cieszy każdego ogrodnika. Kolorowe kwiaty hortensji, lilaki i budleje zachwycają swoimi kolorami. Prace wykonywane w ogrodzie są jeszcze bardziej przyjemne ze względu na pogodę i czas wakacyjnego odpoczynku pośród przydomowych ogrodów i nie tylko.

  Czytaj więcej
 3. Lipiec w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w lipcu?

  lipiec w ogrodzie

  Lipiec w ogrodzie to czas pełen słońca i coraz wyższych temperatur. Atrakcyjne kwiaty i liście wielu drzew i krzewów ozdobnych, umilają czas prac wykonywanych w ogrodzie. Ciepła aura jest doskonałym dodatkiem do prac ogrodniczych i błogiego relaksu pośród zieleni.

  Czytaj więcej
 4. Czerwiec w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w czerwcu?

  Czerwiec w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w czerwcu

  Czerwiec w ogrodzie oznacza pełnię lata.. Kwitną różne gatunki kwiatów i krzewów ozdobnych. Czerwiec jest miesiącem rozpoczynającym dla wielu wakacje, których od prac wykonywanych w ogrodzie nie można sobie zrobić. Na szczęście pełne słońce i przyjemne temperatury sprzyjają pracom ogrodniczym.

  Czytaj więcej
 5. Maj w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w maju?

  Maj w ogrodzie. Prace w ogrodzie w maju

  Maj jest miesiącem, w którym warunki atmosferyczne są o niebo lepsze niż wcześniej. Prace w ogrodzie w maju sprzyjają słuchaniu śpiewu ptaków i delektowaniu się pierwszymi intensywnymi promieniami słońca.  Dzięki temu pielęgnacja ogrodu może być prawdziwą przyjemnością.  Zadbany ogród ozdobny odwdzięczy się pięknem i dobrą kondycją roślin przez cały sezon, a sad zaowocuje pysznościami.

  Czytaj więcej
 6. Kwiecień w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w kwietniu?

  Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w kwietniu?

  Kwiecień jest miesiącem, w którym ogrody są coraz intensywniej muskane promieniami słonecznymi. W takiej aurze z pewnością prace w ogrodzie w kwietniu są o wiele przyjemniejsze. A jest ich do wykonania całkiem sporo, zarówno w ogrodzie ozdobnym, jak i sadzie.

  Czytaj więcej
 7. Marzec w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w marcu?

  Marzec w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w marcu?

  W marcu jak w garncu. Spodziewać się można bardzo zmiennych temperatur, ale jeżeli tylko prognozy pogody na marzec zapowiadają brak mrozów, spokojnie można pozbyć się zimowych okryć roślin i rozpocząć zaplanowane na marzec, wiosenne prace w naszym ogrodzie.

  Czytaj więcej
 8. Luty w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w lutym?

  Luty w ogrodzie

  Luty to nie tylko cieplejsze dni i coraz mniejsza liczba dni do kolejnej, wyczekiwanej przez nas wiosny. W ciągu dnia jest coraz więcej światła i czasu, który możemy poświęcić na ogrodowe spacery i rozpocząć prace w ogrodzie.

  Czytaj więcej
 9. Styczeń w ogrodzie. Jakie prace wykonuje się w ogrodzie w styczniu?

  Styczeń w ogrodzie

  Często występuje błędne przekonanie, że prace ogrodowe powinno się zaczynać wraz z pierwszymi dniami wiosny. Nic bardziej mylnego. Styczeń to czas na wykonanie pierwszych prac w ogrodzie, dzięki którym będzie on odpowiednio przygotowany na dalszą część roku.

  Czytaj więcej
Copyright © 2006 – 2021 drzewa.com.pl - Szkółki Konieczko