Przedsprzedaż Wiosenna

Kup teraz, a Twoje zamówienie zostanie wysłane po 15 marca 2020 roku (przybliżony termin wysyłki uzależniony od pogody). Sprawdź szacunkowe koszty wysyłki przy kasie.

Jarząb dalekowschodni 'Embley'

Sorbus commixta 'Embley'
brak

Sorbus commixta 'Embley'

35,00 zł

Koszt wysyłki: 19,50 zł za paczkę do 30kg
Każda następna paczka zamówienia: 10 zł

Paczka zawiera od 15 do 30 roślin w zależności od wielkości pojemników

Pojemnik: C3

Model: Wys. 30-100 cm

Sorbus commixta 'Embley'
Odmiana będąca laureatem nagrody Garden Merit, przyznawanej przez Royal Horticultural Society (RHS) - brytyjskie Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze, mające na celu promocję ogrodnictwa i uważane za największą na świecie organizację ogrodniczą.
Sorbus commixta 'Embley' jest drzewem dorastającym do 12 m wysokości i 8 m szerokości. Posiada duże, błyszczące, pierzasto złożone liście, które jesienią przybierają odcienie ciepłych barw, co stanowi największą wartość dekoracyjną tej odmiany. Ozdobna także z owoców, które pojawiają się późnym latem; są czerwonopomarańczowe, drobne, ale zebrane w pokaźne baldachy i dobrze wyeksponowane na tle zielonych jeszcze liści.
Idealne drzewo do niedużego ogrodu, bardzo efektowne przede wszystkim jesienią. Wymaga stanowiska słonecznego i gleby dość żyznej, próchnicznej, o odczynie obojętnym do kwaśnego. Tolerancyjna w stosunku do zanieczyszczeń powietrza.

Więcej informacji
Producent Szkółki Konieczko
Rośliny dostępne obecnie zamówione regularnie wysyłamy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Jarząb dalekowschodni 'Embley'
Twoja ocena