Do kogo wysyłamy rośliny kurierami

 Więcej drzew więcej ekologi, więcej estetyki i tlenu


 W ramach prowadzonej działalności szkółkarskiej - produkcyjnej


     Wysyłki drzew na zlecenie

               Komisji Europejskiej

oprócz sprzedaży roślin na miejscu w Zielonym Centrum realizujemy zamówienia poprzez sprzedaż wysyłkową.

  Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pakowaniu, oraz realizacji zamówień. Profesjonalne działania odpowiednie materiały wykorzystywane do obsługi zamówień pozwalają naprawdę  zminimalizować i prawie wykluczyć uszkodzenia podczas transportu przez firmę kurierską.


Rośliny wysyłamy poprzez realizację zamówień telefonicznych, meilowych oraz za pomocą mechanizmu sklepu internetowego Zielony Atlas Roślin.


Do kogo wysyłamy paczki?

 

Rosliny wysyłamy do:


-klientów indywidualnych,

-instytucjonalnych,

-Centrów Ogrodniczych,

-firm zajmujących się zielenią,

-szkół, przedszkoli


 Ekologiczna inicjatywa posadź Drzewo Przyjaźni 

Firmy i instytucje którym z okazji jubileuszy lub innych form świętowania możemy zrealizować wysyłki w formie prezentu roślinnego - drzewka dla swoich klientów. Specjalne nadruki na kartonach, okolicznościowe metki na roślinach, możliwość pakowania z rośliną lub roślinami materiałów powierzonych, folderów i katalogów. Jednio dniowe dostawy w określony dzień do odbiorców w całym kraju nawet dużej partii przesyłek. 

  Między innymi wysłaliśmy na zlecenie Komisji Europejskiej sporo ponad 1000 paczek dla odbiorców w kraju .(zdjęcie powyżej).


 

     
         
     

  
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »