Szkółki Konieczko

 

   Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych oraz Owocowych Piotr i Joachim Konieczko prowadzą produkcję roślin dla nasadzeń ogrodów przydomowych, rekultywacji, zieleni miejskich.

  
   
  
   
  
   
  
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  Przedstawiamy ofertę w której znajdziecie Państwo bardzo zróżnicowany asortymentowo i wielkościowo  materiał w pojemnikach i z gruntu. Jesteśmy  gospodarstwem szkółkarskim z tradycjami sięgającymi lat 50 ubiegłego wieku. Staramy się produkować materiał roślinny o najlepszej jakości oraz w jak największym asortymencie odmian aby zyskać zadowolenie naszych Klientów. Obecnie to już ponad 2000 taksonów roślin.

  Oferujemy w bardzo bogatym wyborze odmian i gatunków - krzewy ozdobne liściaste i iglaste naturalne oraz szczepione własnej produkcji. Kwalifikowany materiał roślin, drzew owocowych a także byliny, trawy ozdobne. Ważną gałęzią produkcji są szczepienia i okulizacje. W zimie obecnego roku poddanych procesowi szczepień została niezliczona ilość odmian roślin w łącznej ilości ok 50 tyś szt świerków, sosen, jodeł i drzewek liściastych: klonów, brzóz, świdośliw, jarzębin, lip, jabłoni i innych. Ujęty w ofercie materiał szkółkarski posiadamy w ilościach od 50 do nawet 20 000 sztuk.


  Produkujemy i obecnie dysponujemy dla Państwa ilością  ok 500 tyś sztuk roślin głównie w pojemnikach na powierzchni 4ha. oraz 3ha w gruncie. W sprzedaży posiadamy wiele odmian krzewów, drzew iglastych, liściastych testowanych w produkcji, a także rozmnażanych metodami szczepień i okulizacji.   

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych szkółek, oraz ekspozycji handlowej roślin przy szkółce produkcyjnej w Gogolinie.

 

  • Łatwy dojazd od autostrady A4
  • Potężna ilość roślin na miejscu
  • Miła obsługa
  • Odpoczynek w zieleni - ławeczki
  • Zwiedzanie nasadzeń - kolekcji naszych roślin
  • W pobliżu lokale gastronomiczne

 


 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »