Bezpieczne zakupy  w naszej szkółce

 
    Zamawiając rośliny często zdarza się, że dokonując wyboru kilkunastu roślin liczycie Państwo koszty wysyłki jako 19,50 zł - czyli za jedną paczkę. Jednak czasem jest to odmienne od finalnej usługi. Niestety koszt wysyłki nie jest sztywno określony. Jest on zależny od wysokości roślin, wielkości pojemników, w których znajdują się rośliny. Fizyczną niemożliwością jest zapakowanie roślin wysokich dochodzących czasem do 1,70m z kilkoma lub kilkunastoma doniczkami o pojemności 2 litrów.
   
   
   
   
  
     Mając doświadczenie, nie chcemy aby rośliny uszkodziły się podczas transportu. Zawsze działamy z logiką i oszczędnością kosztów wysyłki, która obciąża nas i naszych Szanownych Klientów.

      Wysyłkę w przypadku większej ilości roślin bądź potrzeby pakowania za pomocą drugiej paczki i kolejnych (formy pienne, drzewa owocowe, rośliny o dużych gabarytach) realizujemy poprzez dopłatę z naszej strony połowy kosztów  podstawowej wysyłki. Każda następna paczka w zamówieniu kosztuje naszych Kupujących tylko 10,00 zł.

   Prosimy pamiętać iż nominalny koszt wysyłki podany w zamówieniu może się zmienić.

 

   Tabela kosztów dla jednej paczki :

    •     Rośliny formy naturalne - 12-20 szt standardowych doniczek 2-3 L - jedna paczka
    •     Rośliny formy pienne najczęściej powyżej 1m do 1,8m  - 5 -6 szt  - jedna paczka
    •     Drzewa owocowe - 15-20 szt - jedna paczka 
    •     Zamówienia łączone w jednej paczce dla formy piennej - 3-6 szt roślin krzaczastych  


W razie pytań prosimy o telefoniczny kontakt z naszym biurem.   Dla wysyłek na Euro-paletach obowiązuje koszt wysyłki 90zł za sztukę Duże zamówienia często realizujemy w ten sposób po wcześniejszym z uzgodnienu z Klientem.


 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »