Jałowiec pospolity 'Suecica Nana'

Jałowiec pospolity 'Suecica Nana' Juniperus communis 'Suecica Nana'

12,00 zł

Juniperus communis  'Suecica Nana'

         Forma kolumnowa, wąska bardzo zwarta i o połowę wolniej rosnąca od Juniperus communis 'Suecica' czasami ucieka do swojego wyjściowego typu, czasami potrafi podmarznąć /bywa uszkadzana przez szpeciele i przędziorki . Jednak bardzo polecana do małych przestrzeni ogrodowych ,gdzie ciekawie może się prezentować w kompozycjach roślinnych .

Napisz swoją recenzję

Jałowiec pospolity 'Suecica Nana'

Jałowiec pospolity 'Suecica Nana'

Juniperus communis  'Suecica Nana'          Forma kolumnowa, wąska bardzo zwarta i o połowę wolniej rosnąca od Juniperus communis 'Suecica' czasami ucieka do swojego wyjściowego typu, czasami potrafi podmarznąć /bywa uszkadzana przez szpeciele i przędziorki . Jednak bardzo polecana do małych przestrzeni ogrodowych ,gdzie ciekawie może się prezentować w kompozycjach roślinnych .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »