Jałowiec pospolity 'Spotty Spreader'

Jałowiec pospolity 'Spotty Spreader' Juniperus communis 'Spotty Spreader'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 20-30cm

Juniperus communis  'Spotty Spreader'

         Piekna odmiana o budowie zagęszczonej, biało -kremowych przebarwieniach na pędach. Rośnie powoli, płożąc się po ziemi, dając dwukolorowy dywan. W naszym klimacie jest w pełni mrozoodporna. Użyta może być w ogrodach skalnych i kompozycjach płożących pojedynczych i grupowych oraz do pokrywania wolnych przestrzeni.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 20-30cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec pospolity 'Spotty Spreader'

Jałowiec pospolity 'Spotty Spreader'

Juniperus communis   'Spotty Spreader'          Piekna odmiana o budowie zagęszczonej, biało -kremowych przebarwieniach na pędach. Rośnie powoli, płożąc się po ziemi, dając dwukolorowy dywan. W naszym klimacie jest w pełni mrozoodporna. Użyta może być w ogrodach skalnych i kompozycjach płożących pojedynczych i grupowych oraz do pokrywania wolnych przestrzeni.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »