Jałowiec pospolity 'Schneverdingen Goldmachangel'

Jałowiec pospolity 'Schneverdingen Goldmachangel' Juniperus communis 'Schneverdinger Goldmachangel'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-50cm

Juniperus communis  'Schneverdinger Goldmachangel'

        Odmiana, o luźnej budowie, ma jednak charakter kolumnowy, nie regularny z lekko przewisającymi końcami pędów /rosnących pionowo w górę/ oraz z złoto-żółtymi przebarwieniami igieł .Z czasem a w szczególności w okresie zimy zielenieją trochę . Bardzo dobry wybór do zestawień zarówno pokrojowych jak i barwnych .Z uwagi na wybarwienie najlepiej sadzić na stanowiska słoneczne. Jest wpełni mrozoodporny .Mało wymagający krzew, dobrze rośnie w miejscach słonecznych, na glebach suchych i piaszczystych.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-50cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec pospolity 'Schneverdingen Goldmachangel'

Jałowiec pospolity 'Schneverdingen Goldmachangel'

Juniperus communis  'Schneverdinger Goldmachangel'         Odmiana, o luźnej budowie, ma jednak charakter kolumnowy, nie regularny z lekko przewisającymi końcami pędów /rosnących pionowo w górę/ oraz z złoto-żółtymi przebarwieniami igieł .Z czasem a w szczególności w okresie zimy zielenieją trochę . Bardzo dobry wybór do zestawień zarówno pokrojowych jak i barwnych .Z uwagi na wybarwienie najlepiej sadzić na stanowiska słoneczne. Jest ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »