Berberys forma pienna

Berberys forma pienna Berberis Forma pienna

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Pa 60-70cm

Berberis Forma pienna

W naszej ofercie posiadamy kilka odmian berberysów szczepionych na wysokiej podkładce. Łatwo taką roślinę formować a zastosowanie berberysu powoduje, że szczepiona korona jest zwarta i gęsta. Nadaje się jako element skalników oraz małych przydomowych rabat.

  • Pojemnik C3
  • Model Pa 60-70cm

Napisz swoją recenzję

Berberys forma pienna

Berberys forma pienna

Berberis Forma pienna W naszej ofercie posiadamy kilka odmian berberysów szczepionych na wysokiej podkładce. Łatwo taką roślinę formować a zastosowanie berberysu powoduje, że szczepiona korona jest zwarta i gęsta. Nadaje się jako element skalników oraz małych przydomowych rabat.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »