Jałowiec płożący 'Wiltoni'

Jałowiec płożący 'Wiltoni' Juniperus horizontalis 'Wiltoni'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-20 cm

Juniperus horizontalis  'Wiltoni'

      Odmiana ścieląca się nisko po podłożu jedna z najpopularniejszych odmian wśród tego gatunku. Rośnie dosyć szybko dobrze zamykając powierzchnię, tworzy srebrzysto -niebieski dywan; gałązki krótkie ,zwarte rozchodzące się promieniście, lekko rozchylone. Idealny wybór do ogrodów skalnych. Wymaga miejsc nasłonecznionych  i niezbyt wilgotnych. Może być wykorzystany w zastępstwie trawnika.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-20 cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec płożący 'Wiltoni'

Jałowiec płożący 'Wiltoni'

Juniperus horizontalis  'Wiltoni'       Odmiana ścieląca się nisko po podłożu jedna z najpopularniejszych odmian wśród tego gatunku. Rośnie dosyć szybko dobrze zamykając powierzchnię, tworzy srebrzysto -niebieski dywan; gałązki krótkie ,zwarte rozchodzące się promieniście, lekko rozchylone. Idealny wybór do ogrodów skalnych. Wymaga miejsc nasłonecznionych  i niezbyt wilgotnych. Może być wykorzystany w zastępstwie trawnika.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »