Jałowiec Pinga 'Loderii'

Jałowiec Pinga 'Loderii' Juniperus pingii 'Loderii'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Juniperus pingii  'Loderii'

          Karłowa, wolno rosnąca forma o pokroju prawie stożkowatym, osiągająca po 10 latach ok. 0,8 m wys. Szczególnie w okresie wiosennym posiada piękny, srebrzysty nalot na sino-niebieskich szpilkach. Odmiana wrażliwa na suche, mroźne wiatry zimowe, dlatego wymaga miejsc osłoniętych (wskazane jest okrycie w zimie). Lubi stanowiska słoneczne i półcieniste, natomiast podłoże przeciętnie wilgotne.
Zastosowanie: polecana do małych ogrodów przydomowych, ogrodów skalnych i japońskich.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec Pinga 'Loderii'

Jałowiec Pinga 'Loderii'

Juniperus pingii   'Loderii'           Karłowa, wolno rosnąca forma o pokroju prawie stożkowatym, osiągająca po 10 latach ok. 0,8 m wys. Szczególnie w okresie wiosennym posiada piękny, srebrzysty nalot na sino-niebieskich szpilkach. Odmiana wrażliwa na suche, mroźne wiatry zimowe, dlatego wymaga miejsc osłoniętych (wskazane jest okrycie w zimie). Lubi stanowiska słoneczne i półcieniste, natomiast podłoże przeciętnie wilgotne. Zastosowanie: ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »