Jałowiec Pfitzera 'Hetzii'

Jałowiec Pfitzera 'Hetzii' Juniperus media 'Hetzii'

9,00 zł

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-80cm

Juniperus media 'Hetzii'

      Szybko rosnący jałowiec o silnej budowie, czasami luźny krzew o krzaczastym pokroju. Swoim wyglądem przypomina jałowce z grupy 'Pfizeriana' Na młodej roślinie przeważają igły, szarozielone z lekką poświatą niebieskiego, na starszych łuski na cienkich pędach. Roślina osiągająca rozmiary: 2m wysokości oraz 3-3,5m średnicy. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne Odmiana o szerokim zastosowaniu w zieleniach miejskich i osiedlowych.

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-80cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec Pfitzera 'Hetzii'

Jałowiec Pfitzera 'Hetzii'

Juniperus media 'Hetzii'       Szybko rosnący jałowiec o silnej budowie, czasami luźny krzew o krzaczastym pokroju. Swoim wyglądem przypomina jałowce z grupy 'Pfizeriana' Na młodej roślinie przeważają igły, szarozielone z lekką poświatą niebieskiego, na starszych łuski na cienkich pędach. Roślina osiągająca rozmiary: 2m wysokości oraz 3-3,5m średnicy. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne Odmiana o szerokim zastosowaniu w ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »