Jałowiec Pfitzera 'Gold Coast'

Jałowiec Pfitzera 'Gold Coast' Juniperus media 'Gold Coast'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Juniperus media 'Gold Coast'

      Odmiana niska, rozłożysta, półpłożąca i gęsta. Ulistnienie wewnątrz krzewu zielone u młodocianych przyrostów złociste. Gałązki silnie rozrośnięte gęsto ułożone z przewisającymi końcówkami. Wzrost wolny z czasem rośliny osiągają ok. 1m wysokości i -2m średnicy. Bardzo ciekawy, barwny ,kontrastujący akcent w ogrodzie. Odmiana o szerokim zastosowaniu w zieleni przydomowej a także w zieleniach miejskich i osiedlowych .

Napisz swoją recenzję

Jałowiec Pfitzera 'Gold Coast'

Jałowiec Pfitzera 'Gold Coast'

Juniperus media 'Gold Coast'       Odmiana niska, rozłożysta, półpłożąca i gęsta. Ulistnienie wewnątrz krzewu zielone u młodocianych przyrostów złociste. Gałązki silnie rozrośnięte gęsto ułożone z przewisającymi końcówkami. Wzrost wolny z czasem rośliny osiągają ok. 1m wysokości i -2m średnicy. Bardzo ciekawy, barwny ,kontrastujący akcent w ogrodzie. Odmiana o szerokim zastosowaniu w zieleni przydomowej a także w zieleniach miejskich ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »