Jałowiec łuskowaty 'Golden Flame'

Jałowiec łuskowaty 'Golden Flame' Juniperus squamata 'Golden Flame'

14,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Juniperus squamata  'Golden Flame'

     Odmiana posiadająca pędy bez chlorofilu, upstrzona kremowo -żółtymi fragmentami gałęzi nawet znacznych rozmiarów. Ogólnie podobna do jałowca łuskowatego Meyeri, ale wolniej rosnąca mniej gęsto i mniej ekspansywnie. Ciekawy akcent na niewielkich ogrodach, rośnie do ok. 1,5 metra wymagania średnie siedliskowe, nie marznie w zimie .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec łuskowaty 'Golden Flame'

Jałowiec łuskowaty 'Golden Flame'

Juniperus squamata   'Golden Flame'      Odmiana posiadająca pędy bez chlorofilu, upstrzona kremowo -żółtymi fragmentami gałęzi nawet znacznych rozmiarów. Ogólnie podobna do jałowca łuskowatego Meyeri, ale wolniej rosnąca mniej gęsto i mniej ekspansywnie. Ciekawy akcent na niewielkich ogrodach, rośnie do ok. 1,5 metra wymagania średnie siedliskowe, nie marznie w zimie .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »