Jałowiec łuskowaty 'Blue Star'

Jałowiec łuskowaty 'Blue Star' Juniperus squamata 'Blue Star'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-20cm

Juniperus squamata  'Blue Star'

       Bardzo zwarta, gęsta odmiana jałowca łuskowatego, popularna chętnie kupowana powstała z mutacji pędów odmiany Meyeri. Rośnie wolno dorastając do 1 metra szerokości i trochę mniejszej wysokości, średnio regularnie, ale prawdziwy urok tej kopuły powoduje, że chętnie jest sadzona w wielu mniejszych ogrodach,kompozycjach skalnych.Może rosnąć pojedynczo ale także w grupach ,szczególnie na powierzchniach o pewnym nachyleniu. Doskonale radzi sobie również w pojemnikach. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-20cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec łuskowaty 'Blue Star'

Jałowiec łuskowaty 'Blue Star'

Juniperus squamata  'Blue Star'        Bardzo zwarta, gęsta odmiana jałowca łuskowatego, popularna chętnie kupowana powstała z mutacji pędów odmiany Meyeri. Rośnie wolno dorastając do 1 metra szerokości i trochę mniejszej wysokości, średnio regularnie, ale prawdziwy urok tej kopuły powoduje, że chętnie jest sadzona w wielu mniejszych ogrodach,kompozycjach skalnych.Może rosnąć pojedynczo ale także w grupach ,szczególnie na powierzchniach ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »