Jałowiec dahurski 'Expansa Variegata'

Jałowiec dahurski 'Expansa Variegata' Juniperus davurica 'Expansa Variegata'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-60cm

Juniperus davurica 'Expansa Variegata'

     Odmiana jałowca o pięknym kontraście barwnym: intensywnej zieleni i kremowo białych fragmentach. Igły i łuski są bardziej niebieskawe, a cała roślina upstrzona kremowo z białymi przebarwieniami, rośnie prawie płasko.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-60cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec dahurski 'Expansa Variegata'

Jałowiec dahurski 'Expansa Variegata'

Juniperus davurica 'Expansa Variegata'      Odmiana jałowca o pięknym kontraście barwnym: intensywnej zieleni i kremowo białych fragmentach. Igły i łuski są bardziej niebieskawe, a cała roślina upstrzona kremowo z białymi przebarwieniami, rośnie prawie płasko.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »