Jałowiec chiński 'Stricta'

Jałowiec chiński 'Stricta' Juniperus chinensis 'Stricta'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P1
  • Model Wys. 20cm

Juniperus chinensis 'Stricta'

         Bardzo popularna i dekoracyjna odmiana jałowca chińskiego . Tworzy gęste, zwarte i wyprostowane krzewy o idealnie stożkowym pokroju. Igły na młodocianych przyrostach niebieskozielone, wznoszące się ku górze pędy mają krótkie, proste, regularnie ułożone rozgałęzienia. Wzrost stosunkowo wolny, dorasta do 3m wysokości i 1m średnicy. Przydatna w każdym ogrodzie, do zieleni osiedlowych ,miejskich kompozycji często wykorzystywana na ciekawe, luźno rosnące szpalery, choć niezupełnie mrozoodporna.

  • Pojemnik P1
  • Model Wys. 20cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec chiński 'Stricta'

Jałowiec chiński 'Stricta'

Juniperus chinensis 'Stricta'          Bardzo popularna i dekoracyjna odmiana jałowca chińskiego . Tworzy gęste, zwarte i wyprostowane krzewy o idealnie stożkowym pokroju. Igły na młodocianych przyrostach niebieskozielone, wznoszące się ku górze pędy mają krótkie, proste, regularnie ułożone rozgałęzienia. Wzrost stosunkowo wolny, dorasta do 3m wysokości i 1m średnicy. Przydatna w każdym ogrodzie, do zieleni osiedlowych ,miejskich ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »