Jałowiec chiński 'Robusta Green'

Jałowiec chiński 'Robusta Green' Juniperus chinensis 'Robusta Green'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-30cm

Juniperus chinensis 'Robusta Green'

    Forma krzaczasto - kolumnowa, barwy ciemnozielonej. Na jednych pędach występują tylko szpilki, a na innych tylko łuski. Zarówno łuski jak i szpilki są gęste zwarte a jednoczesnie miękkie i nie kłujące. Rośnie ta odmiana karłowo powoli, tworząc jakby osobne kolumny wychodzące z jednego pnia . Dekoracyjna roślina przez cały sezon, odporna na warunki klimatu , przydatna do małych ogrodów ,skalników ,nasadzeń około tarasowych i innych założeń ogrodowych.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-30cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec chiński 'Robusta Green'

Jałowiec chiński 'Robusta Green'

Juniperus chinensis 'Robusta Green'     Forma krzaczasto - kolumnowa, barwy ciemnozielonej. Na jednych pędach występują tylko szpilki, a na innych tylko łuski. Zarówno łuski jak i szpilki są gęste zwarte a jednoczesnie miękkie i nie kłujące. Rośnie ta odmiana karłowo powoli, tworząc jakby osobne kolumny wychodzące z jednego pnia . Dekoracyjna roślina przez cały sezon, odporna na warunki klimatu , przydatna do małych ogrodów ,skalników ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »