Jałowiec chiński 'Expansa Aureospicata'

Jałowiec chiński 'Expansa Aureospicata' Juniperus chinensis 'Expansa Aureospicata'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Juniperus chinensis 'Expansa Aureospicata'

   Odmiana jałowca chińskiego który pochodzi z Chin, Japonii i Mongolii. W naturalnym klimacie występuje w postaci stożkowego, wysokiego drzewa, aczkolwiek pojawia się również w postaci nie dużego krzewu. W klimacie umiarkowanym osiąga około 1m wysokości i 1,5m szerokości. Wzrost średnio szybki. Liście ciemnozielone. Odmiana Expansa Aureospicta cechuje się okrywową formą , który ma do zaoferowania piękne różnorodne żółte przebarwienia na igłach.

   Najlepiej rośnie w miejscu nasłonecznionym. Odmiana bardzo łatwa w uprawie, świetnie sobie radzi na glebach wilgotnych i średnio wilgotnych . Toleruje zróżnicowaną glebę a nawet tereny gliniaste. Cechuje się dużą tolerancja na zanieczyszczenia miejskie. Roślina okrywowa świetnie nadaje się na rabaty bądź skalniaki do dużych jak i małych ogrodów.

Napisz swoją recenzję

Jałowiec chiński 'Expansa Aureospicata'

Jałowiec chiński 'Expansa Aureospicata'

Juniperus chinensis 'Expansa Aureospicata'    Odmiana jałowca chińskiego który pochodzi z Chin, Japonii i Mongolii. W naturalnym klimacie występuje w postaci stożkowego, wysokiego drzewa, aczkolwiek pojawia się również w postaci nie dużego krzewu. W klimacie umiarkowanym osiąga około 1m wysokości i 1,5m szerokości. Wzrost średnio szybki. Liście ciemnozielone. Odmiana Expansa Aureospicta cechuje się okrywową formą , który ma do ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »