Jałowiec chiński 'Blue Alps'

Jałowiec chiński 'Blue Alps' Juniperus chinensis 'Blue Alps'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-80cm

Juniperus chinensis  'Blue Alps'

    Szybko rosnący, bujny krzew o stożkowatej sylwetce, pędy wzniesione, ich końce łukowato przewisają. Ulistnienie igiełkowate, igły długości 7-12 mm, bardzo kłujące. Jest to najbardziej srebrzystoniebieski z uprawianych u nas jałowców chińskich (ale młode przyrosty są brązowawe); zapewne mieszaniec z jałowcem łuskowatym .W pełni mrozoodporny .Jałowiec ten można zastosować do wielu kompozycji a w szczególności w miejsca o trudnych warunkach bytowych .

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-80cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec chiński 'Blue Alps'

Jałowiec chiński 'Blue Alps'

Juniperus chinensis  'Blue Alps'     Szybko rosnący, bujny krzew o stożkowatej sylwetce, pędy wzniesione, ich końce łukowato przewisają. Ulistnienie igiełkowate, igły długości 7-12 mm, bardzo kłujące. Jest to najbardziej srebrzystoniebieski z uprawianych u nas jałowców chińskich (ale młode przyrosty są brązowawe); zapewne mieszaniec z jałowcem łuskowatym .W pełni mrozoodporny .Jałowiec ten można zastosować do wielu kompozycji a w ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »