Hortensja krzewiasta 'Anabelle'

Hortensja krzewiasta 'Anabelle' Hydrangea arborescens 'Anabelle'

18,00 zł

  • Pojemnik C2, C1,5
  • Model Wys 30-40cm

Hydrangea arborescens 'Anabelle'

     Jest to piękna odmiana hortensji dorastająca do 1,5 metra wysokości. Posiadająca półkoliste białe kwiatostany pojawiające się w sierpniu, wrześniu. Liście są jasnozielone lancetowate o ząbkowanym brzegu. Pokrój jest luźny, kulisty. Gdy na krzewie pojawiają się kwiatostany, często gałęzie należy podeprzeć gdyż pod ich ciężarem uginają się.

Stanowiska: Preferuje miejsca półcieniste, gleby wilgotne, żyzne, przepuszczalne.

Zastosowanie: Nadaje się do ogrodów przydomowych, kompozycji itp.

  • Pojemnik C2, C1,5
  • Model Wys 30-40cm

Napisz swoją recenzję

Hortensja krzewiasta 'Anabelle'

Hortensja krzewiasta 'Anabelle'

Hydrangea arborescens 'Anabelle'      Jest to piękna odmiana hortensji dorastająca do 1,5 metra wysokości. Posiadająca półkoliste białe kwiatostany pojawiające się w sierpniu, wrześniu. Liście są jasnozielone lancetowate o ząbkowanym brzegu. Pokrój jest luźny, kulisty. Gdy na krzewie pojawiają się kwiatostany, często gałęzie należy podeprzeć gdyż pod ich ciężarem uginają się. Stanowiska: Preferuje miejsca półcieniste, gleby ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »