Aronia śliwolistna 'Viking'

Aronia śliwolistna 'Viking' Aronia × prunifolia 'Viking'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40 -150 cm

Aronia × prunifolia 'Viking'

Krzew do wysokości 2 – 3 metrów, o pokroju zwartym. Owoce ciemne, prawie czarne, duże i trochę bardziej soczyste niż u gatunku (jednak najlepiej spożywać je w postaci przetworów).

Owoce tego krzewu mają tak korzystny wpływ na organizm człowieka, że warto mieć tę odmianę w swojej kolekcji. Zawierają bowiem do trzech razy więcej antyoksydantów niż jagody oraz duże dawki witaminy C, dzięki swym właściwościom wspomagają m.in. rekonwalescentów po mikrourazach mięśnia sercowego.

Krzew nie ma specjalnych wymagań, przy minimalnym nakładzie pracy odwdzięczy się nam pięknym kwitnieniem oraz obfitym owocowaniem.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40 -150 cm

Napisz swoją recenzję

Aronia śliwolistna 'Viking'

Aronia śliwolistna 'Viking'

Aronia × prunifolia 'Viking' Krzew do wysokości 2 – 3 metrów, o pokroju zwartym. Owoce ciemne, prawie czarne, duże i trochę bardziej soczyste niż u gatunku (jednak najlepiej spożywać je w postaci przetworów). Owoce tego krzewu mają tak korzystny wpływ na organizm człowieka, że warto mieć tę odmianę w swojej kolekcji. Zawierają bowiem do trzech razy więcej antyoksydantów niż jagody oraz duże dawki witaminy C, dzięki swym ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »