Metasekwoja chińska 'Rogów'

Metasekwoja chińska 'Rogów' Metasequoia glyptostroboides 'Rogów'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Metasequoia glyptostroboides 'Rogów'
Wąska odmiana kolumnowa o zwartym pokroju i pędach bocznych skierowanych pionowo w górę. Charakteryzuje się średnio silnym wzrostem. Igły gęsto wyrastające z krótkopędów, ciemnozielone, jesienią, przed opadaniem, przebarwiające się na żółtobrązowo.
Metasekwoja chińska 'Rogów' doskonale nadaje się na stanowiska o ograniczonej przestrzeni, wąskie, ale bardzo ładnie prezentuje się także na większych powierzchniach, jako wąski, strzelisty obiekt. Polecana także do parków miejskich jako soliter, sprawdzi się również w zieleni osiedlowej. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, średnio wilgotnych, na stanowisku słonecznym.

Napisz swoją recenzję

Metasekwoja chińska 'Rogów'

Metasekwoja chińska 'Rogów'

Metasequoia glyptostroboides 'Rogów' Wąska odmiana kolumnowa o zwartym pokroju i pędach bocznych skierowanych pionowo w górę. Charakteryzuje się średnio silnym wzrostem. Igły gęsto wyrastające z krótkopędów, ciemnozielone, jesienią, przed opadaniem, przebarwiające się na żółtobrązowo. Metasekwoja chińska 'Rogów' doskonale nadaje się na stanowiska o ograniczonej przestrzeni, wąskie, ale bardzo ładnie prezentuje się także na większych ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »