Sosna pospolita  'Calle'

Sosna pospolita 'Calle' Pinus sylvestris 'Calle '

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus sylvestris 'Calle'
Czarcia miotła o wolnym tempie wzrostu i maksymalnej wysokości i szerokości wynoszącej ok. 60 cm. Kształt kulisty, nieregularny, pokrój mocno zagęszczony . Igły krótkie, rozmieszczone na pędach promieniście, bardzo gęsto.
Odmiana o niskich wymaganiach siedliskowych. Dobrze rośnie nawet na słabszym podłożu, ale nie znosi gleb ciężkich, zbitych, mokrych. Wymaga stanowiska słonecznego. Może być sadzona w kolekcjach miniaturowych roślin iglastych, na skalniakach i rabatach.

Napisz swoją recenzję

Sosna pospolita  'Calle'

Sosna pospolita 'Calle'

Pinus sylvestris 'Calle' Czarcia miotła o wolnym tempie wzrostu i maksymalnej wysokości i szerokości wynoszącej ok. 60 cm. Kształt kulisty, nieregularny, pokrój mocno zagęszczony . Igły krótkie, rozmieszczone na pędach promieniście, bardzo gęsto. Odmiana o niskich wymaganiach siedliskowych. Dobrze rośnie nawet na słabszym podłożu, ale nie znosi gleb ciężkich, zbitych, mokrych. Wymaga stanowiska słonecznego. Może być sadzona w kolekcjach ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »