Sosna drobnokwiatowa 'Richard Lee'

Sosna drobnokwiatowa 'Richard Lee' Pinus parviflora 'Richard Lee'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus parviflora 'Richard Lee'
Miniaturowa, jedna z najmniejszych odmian sosny drobnokwiatowej, o rocznych przyrostach rzędu 1-1,5 cm. Z króciutkich pędów gęsto wyrastają krótkie, ciemnozielone, lekko skręcone igły.
Odmiana polecana przede wszystkim do kolekcji miniaturek oraz niewielkich ogrodów skalnych, a także do kompozycji w pojemnikach. Preferuje stanowisko słoneczne i lekką, przepuszczalną, ale niezbyt suchą glebę.

Napisz swoją recenzję

Sosna drobnokwiatowa 'Richard Lee'

Sosna drobnokwiatowa 'Richard Lee'

Pinus parviflora 'Richard Lee' Miniaturowa, jedna z najmniejszych odmian sosny drobnokwiatowej, o rocznych przyrostach rzędu 1-1,5 cm. Z króciutkich pędów gęsto wyrastają krótkie, ciemnozielone, lekko skręcone igły. Odmiana polecana przede wszystkim do kolekcji miniaturek oraz niewielkich ogrodów skalnych, a także do kompozycji w pojemnikach. Preferuje stanowisko słoneczne i lekką, przepuszczalną, ale niezbyt suchą glebę.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »