Jodła szlachetna 'Seattl Mt.'

Jodła szlachetna 'Seattl Mt.' Abies procera 'Seattl Mt.'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Abies procera 'Seattl Mt.'
Odmiana jodły szlachetnej wywodząca się z czarciej miotły. Rośnie powoli, charakteryzuje się spłaszczonym pokrojem. Po 10 latach dorasta do 30 cm wysokości i 40 cm szerokości. Igły srebrzyste, krótkie, nastroszone.
'Seattl Mt.' najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym, ale znosi także półcień. Wymaga gleby żyznej, przepuszczalnej, wilgotnej, źle reaguje na przesuszanie podłoża, a także na zbyt suche powietrze. Polecana do skalniaków, na rabaty i wrzosowiska.

Napisz swoją recenzję

Jodła szlachetna 'Seattl Mt.'

Jodła szlachetna 'Seattl Mt.'

Abies procera 'Seattl Mt.' Odmiana jodły szlachetnej wywodząca się z czarciej miotły. Rośnie powoli, charakteryzuje się spłaszczonym pokrojem. Po 10 latach dorasta do 30 cm wysokości i 40 cm szerokości. Igły srebrzyste, krótkie, nastroszone. 'Seattl Mt.' najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym, ale znosi także półcień. Wymaga gleby żyznej, przepuszczalnej, wilgotnej, źle reaguje na przesuszanie podłoża, a także na zbyt suche ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »