Grusza pospolita  'Beech Hill'

Grusza pospolita 'Beech Hill' Pyrus communis 'Beech Hill'

25,00 zł

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 60 - 150 cm

Pyrus communis  'Beech Hill'

   Odmiana gruszy pospolitej o kolumnowym bardzo wyprostowanym charakterze pokroju. Rośnie dość szybko nawet do 70cm na rok, osiągając w przeciągu 10 lat wysokość ok 6m ,liście bardzo ładne błyszczące i dające wrażenie silnych i sztywnych. Kwiat biały zebrany w grona obficie kwitnie wiosną. rzadko pokazuje owoce drobne typowo gruszkowate. nie marznie i nadaje sie na stanowiska wietrzne oraz o niezbyt dużej zasobności podłoża.

     Zastosowanie :  bardzo ciekawy soliter do wykorzystania w wielu rodzajach nasadzeń, miejskich, parkowych, osiedlowych, a także dekoracyjnych i szpalerowych w ogrodach przydomowych.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 60 - 150 cm

Napisz swoją recenzję

Grusza pospolita  'Beech Hill'

Grusza pospolita 'Beech Hill'

Pyrus communis  'Beech Hill'    Odmiana gruszy pospolitej o kolumnowym bardzo wyprostowanym charakterze pokroju. Rośnie dość szybko nawet do 70cm na rok, osiągając w przeciągu 10 lat wysokość ok 6m ,liście bardzo ładne błyszczące i dające wrażenie silnych i sztywnych. Kwiat biały zebrany w grona obficie kwitnie wiosną. rzadko pokazuje owoce drobne typowo gruszkowate. nie marznie i nadaje sie na stanowiska wietrzne oraz o niezbyt dużej ...