Daglezja zielona 'Garibaldi'

Daglezja zielona 'Garibaldi' Pseudotsuga menziesii 'Garibaldi'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pseudotsuga menziesii 'Garibaldi'
Karłowa, bardzo gęsta odmiana daglezji zielonej pochodząca od czarciej miotły. Charakteryzuje się nieregularnym kulistym pokrojem i bardzo wolnym tempem wzrostu: długość rocznych przyrostów nie przekracza 3 cm, a po 10 latach osiąga 30-40 cm wysokości i szerokości. Igły nastroszone, krótkie, o długości ok. 1 cm, zielono-szare.
Szczególnie polecana do ogrodów skalnych i na małe rabaty, a także do pojemników. Może rosnąć w pełnym słońcu albo w półcieniu, preferuje gleby przepuszczalne, żyzne, średnio wilgotne, lekko kwaśne. 

Napisz swoją recenzję

Daglezja zielona 'Garibaldi'

Daglezja zielona 'Garibaldi'

Pseudotsuga menziesii 'Garibaldi' Karłowa, bardzo gęsta odmiana daglezji zielonej pochodząca od czarciej miotły. Charakteryzuje się nieregularnym kulistym pokrojem i bardzo wolnym tempem wzrostu: długość rocznych przyrostów nie przekracza 3 cm, a po 10 latach osiąga 30-40 cm wysokości i szerokości. Igły nastroszone, krótkie, o długości ok. 1 cm, zielono-szare. Szczególnie polecana do ogrodów skalnych i na małe rabaty, a także do ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »