Sosna bośniacka 'Tessaloniki'

Sosna bośniacka 'Tessaloniki' Pinus heldreichii 'Tessaloniki'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 25-30 cm

Pinus heldreichii 'Tessaloniki'
Pochodząca z czarciej miotły karłowa odmiana o kulistym lub jajowatym pokroju. Po 10 latach dorasta do 50 cm wysokości i 30 cm szerokości.
Polecany do ogrodów skalnych, wrzosowych i na rabaty, przede wszystkim do małych ogrodów. Może rosnąć także w pojemniku. Najlepiej rośnie na glebie lekkiej, przepuszczalnej. Toleruje suszę, źle reaguje na nadmiar wody. Wymaga stanowiska słonecznego, znosi lekki półcień.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 25-30 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna bośniacka 'Tessaloniki'

Sosna bośniacka 'Tessaloniki'

Pinus heldreichii 'Tessaloniki' Pochodząca z czarciej miotły karłowa odmiana o kulistym lub jajowatym pokroju. Po 10 latach dorasta do 50 cm wysokości i 30 cm szerokości. Polecany do ogrodów skalnych, wrzosowych i na rabaty, przede wszystkim do małych ogrodów. Może rosnąć także w pojemniku. Najlepiej rośnie na glebie lekkiej, przepuszczalnej. Toleruje suszę, źle reaguje na nadmiar wody. Wymaga stanowiska słonecznego, znosi lekki półcień.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »