Głóg jednoszyjkowy  'Variegata'

Głóg jednoszyjkowy 'Variegata' Crataegus monogyna 'Variegata'

25,00 zł

  • Pojemnik C2 C3
  • Model Wys. 50 - 140 cm

Crataegus monogyna 'Variegata'

      Odmiana o marmurowo pstrych liściach rosnąca dość szybko i bujnie. Ciekawa rzadko spotykana i dekoracyjna. nie ma żadnych wymagań glebowych rośnie na ubogich i słabych gleba nawet z ograniczoną ilością wilgotności.  Owocuje naturalnie jak typowy głóg dość obficie zebranymi w grona czerwonymi owocami.  W ciągu ok 10 lat dorasta do pok 3m z gęstą szerkoą na ok 2m koroną ale posiada też dolne odrosty.

       Zastosowanie: wszędzie gdzie można posadzić krzew o takich walorach ozdobnych, naturalistyczne nasadzenia klombów ogrodów przydomowych.

  • Pojemnik C2 C3
  • Model Wys. 50 - 140 cm

Napisz swoją recenzję

Głóg jednoszyjkowy  'Variegata'

Głóg jednoszyjkowy 'Variegata'

Crataegus monogyna 'Variegata'       Odmiana o marmurowo pstrych liściach rosnąca dość szybko i bujnie. Ciekawa rzadko spotykana i dekoracyjna. nie ma żadnych wymagań glebowych rośnie na ubogich i słabych gleba nawet z ograniczoną ilością wilgotności.  Owocuje naturalnie jak typowy głóg dość obficie zebranymi w grona czerwonymi owocami.  W ciągu ok 10 lat dorasta do pok 3m z gęstą szerkoą na ok 2m koroną ale posiada też dolne odrosty. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »