Budleja Dawida 'Flower Power'

Budleja Dawida 'Flower Power' Buddleja davidii 'Flower Power'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30-60cm

Buddleja davidii 'Flower Power'

Odmiana budleji o dwóch kolorach kwiatów na jednym kwiatostanie, w pąku lawendowym, a po otwarciu pomarańczowym, efektownie ze sobą kontrastujących, a na dodatek intensywnie pachnąca.Kwitnie od lipca aż do pierwszych przymrozków. Niezwykle efektowne kwiatostany zebrane są w długie do 30cm kłosowate wiechy, które pojawiają się na wierzchołkach pędów tegorocznych. Krzew ten w wielu krajach zwany jest motylim krzewem, ponieważ ze względu na intensywny zapach zwabia setki motyli..

Budleja lubi stanowisko słoneczne, półcieniste, zaciszne.Ze względu na swą niską mrozoodporność, na zimę wymaga okrycia nasady pędów.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30-60cm

Napisz swoją recenzję

Budleja Dawida 'Flower Power'

Budleja Dawida 'Flower Power'

Buddleja davidii 'Flower Power' Odmiana budleji o dwóch kolorach kwiatów na jednym kwiatostanie, w pąku lawendowym, a po otwarciu pomarańczowym, efektownie ze sobą kontrastujących, a na dodatek intensywnie pachnąca.Kwitnie od lipca aż do pierwszych przymrozków. Niezwykle efektowne kwiatostany zebrane są w długie do 30cm kłosowate wiechy, które pojawiają się na wierzchołkach pędów tegorocznych. Krzew ten w wielu krajach zwany jest ...