Głóg dwuszyjkowy  'Paul's Scarlet'

Głóg dwuszyjkowy 'Paul's Scarlet' Crataegus laevigata 'Paul's Scarlet'

28,00 zł

  • Pojemnik C3, C5
  • Model Wys. 30-80cm lub Forma Pienna 100-200 cm w cenie 35zł jako odbiór osobisty.

Crataegus laevigata  Paul's  Scarlet'

synonimy łac.: Crataegus laevigata 'William Paul', Crataegus laevigata var. paulii, Crataegus ×media 'Paul's Scarlet'   

Piękna stara odmiana głogu i intensywnie karminowo czerwonych kwiatach długo utrzymujących się na drzewie. Roślina długo wietrzna, znane są egzemplarze w ogrodach królewskich mające ponad 200lat . Wzrost początkowo szybki, później wolny dorasta do ok 4m - 6m wysokości i w zależności od wysokości szczepień może być drzewkiem piennym lub krzewem kwitnącym.  Liść drobny gęsto osadzony na pędach.Absolutnie nie marznie ,może być sadzony na stanowiskach o dużym zasoleniu gruntu oraz mniejszej zasobności gleby.

    Zastosowanie  : Drzewko do obsadzenia wzdłuż ulic ,parków miejskich i wiejskich naturalistycznych, ogrodów przydomowych oraz wysokich żywopłotów.

  • Pojemnik C3, C5
  • Model Wys. 30-80cm lub Forma Pienna 100-200 cm w cenie 35zł jako odbiór osobisty.

Napisz swoją recenzję

Głóg dwuszyjkowy  'Paul's Scarlet'

Głóg dwuszyjkowy 'Paul's Scarlet'

Crataegus laevigata  Paul's  Scarlet' synonimy łac.: Crataegus laevigata 'William Paul', Crataegus laevigata var. paulii, Crataegus ×media 'Paul's Scarlet'     Piękna stara odmiana głogu i intensywnie karminowo czerwonych kwiatach długo utrzymujących się na drzewie. Roślina długo wietrzna, znane są egzemplarze w ogrodach królewskich mające ponad 200lat . Wzrost początkowo szybki, później wolny dorasta do ok 4m - 6m wysokości i w ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »