Glediczja trójcierniowa

Glediczja trójcierniowa Gleditsia triacanthos

9,00 zł

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 60-80cm

Gleditsia triacanthos

     Drzewo cierniste pochodzenia płn .Ameryki dorastające do wysokości 30 m , o cierniach czasem rozgałęzionych ,do 6 cm długości. Kwiaty nie motylkowe ,promieniste,zielonkowożółte , zebrane w krótkie grona. Strąki skórzaste ,płaskie ciemnoczerwono brązowe ,utrzymujące sie przez całą zimę. Liście pojedynczo i podwójnie pierzastozłożone , do 20 cm długie o listkach jajowatych .

          Polecane do nasadze? w parkach ,przy ulicach.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 60-80cm

Napisz swoją recenzję

Glediczja trójcierniowa

Glediczja trójcierniowa

Gleditsia triacanthos      Drzewo cierniste pochodzenia płn .Ameryki dorastające do wysokości 30 m , o cierniach czasem rozgałęzionych ,do 6 cm długości. Kwiaty nie motylkowe ,promieniste,zielonkowożółte , zebrane w krótkie grona. Strąki skórzaste ,płaskie ciemnoczerwono brązowe ,utrzymujące sie przez całą zimę. Liście pojedynczo i podwójnie pierzastozłożone , do 20 cm długie o listkach jajowatych .           Polecane do nasadze? w ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »