Powojnik wielkokwiatowy 'Jan Paweł II'

Powojnik wielkokwiatowy 'Jan Paweł II' Clematis 'Jan Paweł II'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1
  • Model Wys.20-40 cm

Clematis 'Jan Paweł II'

Pnącze o alabastrowym białym kolorze kwiatu z czerwonym paskiem pojawiającym się jesienią . Kwiaty duże , pojawiają się od czerwca do września. Lubi miejsca słoneczne. Gleby średnio żyzne.

Zastosowanie: Znakomicie nadaje się na pergole, altany, płoty, mury.

  • Pojemnik C1
  • Model Wys.20-40 cm

Napisz swoją recenzję

Powojnik wielkokwiatowy 'Jan Paweł II'

Powojnik wielkokwiatowy 'Jan Paweł II'

Clematis 'Jan Paweł II' Pnącze o alabastrowym białym kolorze kwiatu z czerwonym paskiem pojawiającym się jesienią . Kwiaty duże , pojawiają się od czerwca do września. Lubi miejsca słoneczne. Gleby średnio żyzne. Zastosowanie: Znakomicie nadaje się na pergole, altany, płoty, mury.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »