Świerk pospolity 'Ohlendorfii'

Świerk pospolity 'Ohlendorfii' Picea abies 'Ohlendorfii'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Picea abies 'Ohlendorfii'

     Karłowa odmiana świerka pospolitego charakteryzująca się początkowo zwartym półkulistym pokrojem, później spiętrza się tworząc szeroką piramidalną formę. Gęste nieregularnie ułożone krótkie pędy pokryte jasnozielonymi igłami. Charakterystyczny układ pędów sprawia że roślina wygląda jak „najeżona“ . Rośnie wolno osiąga 0,5m wysokości i 0,7m szerokości. Roczny przyrost wynosi od 5-7cm. Świetnie wygląda sadzona na wrzosowiskach i skalniakach.

Napisz swoją recenzję

Świerk pospolity 'Ohlendorfii'

Świerk pospolity 'Ohlendorfii'

Picea abies 'Ohlendorfii'      Karłowa odmiana świerka pospolitego charakteryzująca się początkowo zwartym półkulistym pokrojem, później spiętrza się tworząc szeroką piramidalną formę. Gęste nieregularnie ułożone krótkie pędy pokryte jasnozielonymi igłami. Charakterystyczny układ pędów sprawia że roślina wygląda jak „najeżona“ . Rośnie wolno osiąga 0,5m wysokości i 0,7m szerokości. Roczny przyrost wynosi od 5-7cm. Świetnie wygląda ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »