Sośnica japońska 'Green Star'

Sośnica japońska 'Green Star' Sciadopitys verticillata 'Green Star'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Sciadopitys verticillata 'Green Star'
Wolno rosnąca odmiana sośnicy japońskiej o stożkowym pokroju, dorastająca po dziesięciu latach do 2 m wysokości i 1 m szerokości. Krótkie gałęzie są gęsto pokryte promieniście wyrastającymi igłami. Igły krótkie, soczyste, ciemnozielone, błyszczące.
Ładna, rzadko spotykana roślina, polecana ze względu na oryginalną fakturę i soczystą zieleń igieł. Najlepiej prezentuje się jako samotnik. Niewymagająca w stosunku do gleby, wymaga jedynie podłoża przepuszczalnego, o niezbyt wysokim odczynie. Najlepiej rośnie w pełnym słońcu, ale toleruje także lekki cień. Dobrze znosi mrozy.

Napisz swoją recenzję

Sośnica japońska 'Green Star'

Sośnica japońska 'Green Star'

Sciadopitys verticillata 'Green Star' Wolno rosnąca odmiana sośnicy japońskiej o stożkowym pokroju, dorastająca po dziesięciu latach do 2 m wysokości i 1 m szerokości. Krótkie gałęzie są gęsto pokryte promieniście wyrastającymi igłami. Igły krótkie, soczyste, ciemnozielone, błyszczące. Ładna, rzadko spotykana roślina, polecana ze względu na oryginalną fakturę i soczystą zieleń igieł. Najlepiej prezentuje się jako samotnik. Niewymagająca ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »