Forsycja pośrednia  'Golden Times'

Forsycja pośrednia 'Golden Times' Forsythia x intermedia 'Golden Times'

8,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys 20-40cm

Forsythia x intermedia 'Golden Times'

     Niezwykle piękny i efektowny krzew który powinien zagościć w każdym Ogrodzie. Odmiana dość niska bowiem dorasta do 1,5 metra wysokości, pokrój nie regularny w miarę kulisty. Krzew wielopędowy sztywny wyprostowany, młode pędy w kolorze czerwony. W kwietniu zanim jeszcze pojawią się liście krzew jest obsypany gęstymi cytrynowo żółtymi kwiatami, Liście lacyntowane zielone z żółto obrzeżoną obwódką.

     Roślina nie ma wymagań, urośnie na każdej glebie. Miejsce preferuje pół cieniste ale i słoneczne. Roślina całkowicie mrozoodporna. Roślina świetnie komponuje się z innymi krzewami np. Iglakami. Można z niej uformować nie wysoki żywopłot lub sadzić w pojedynkę tak aby uzyskać kontrast kolorystyczny.

 

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys 20-40cm

Napisz swoją recenzję

Forsycja pośrednia  'Golden Times'

Forsycja pośrednia 'Golden Times'

Forsythia x intermedia 'Golden Times'      Niezwykle piękny i efektowny krzew który powinien zagościć w każdym Ogrodzie. Odmiana dość niska bowiem dorasta do 1,5 metra wysokości, pokrój nie regularny w miarę kulisty. Krzew wielopędowy sztywny wyprostowany, młode pędy w kolorze czerwony. W kwietniu zanim jeszcze pojawią się liście krzew jest obsypany gęstymi cytrynowo żółtymi kwiatami, Liście lacyntowane zielone z żółto obrzeżoną obwódką. ...