Głóg jednoszyjkowy odm. typowa

Głóg jednoszyjkowy odm. typowa Crataegus monogyna var. monogyna

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 30-60cm

Crataegus monogyna var. monogyna

     Znany i pospolity rozprzestrzeniony na całym niżu krzew lub małe drzewo rośnie w lasach, zaroślach,oraz na nieużytkach Roslina rekultywacyjna oraz sukcesji naturalnej,gatunek biocenotyczny . charakteryzuje się brakiem wymagań glebowych oraz siedliskowych.

      Owoce jadalne smaczne jabłkowate, podłużnie jajowate, krwistoczerwone, na szczycie z kraterowym zagłębieniem.

  Zastosowanie: Tereny zieleni miejskiej, parki zakrzewienia oraz rekultywacje biologiczne, ogrody, żywopłoty  oraz pośrednio kulinarne ,nalewki kompoty i inne .

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 30-60cm

Napisz swoją recenzję

Głóg jednoszyjkowy odm. typowa

Głóg jednoszyjkowy odm. typowa

Crataegus monogyna var. monogyna      Znany i pospolity rozprzestrzeniony na całym niżu krzew lub małe drzewo rośnie w lasach, zaroślach,oraz na nieużytkach Roslina rekultywacyjna oraz sukcesji naturalnej,gatunek biocenotyczny . charakteryzuje się brakiem wymagań glebowych oraz siedliskowych.       Owoce jadalne smaczne jabłkowate, podłużnie jajowate, krwistoczerwone, na szczycie z kraterowym zagłębieniem.   Zastosowanie: Tereny ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »