Dławisz okrągłolistny

Dławisz okrągłolistny Celastrus orbiculatus

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 80-130cm

Celastrus orbiculatus

Pnącze bujnie rosnące, osiąga kilkanaście metrów wysokości. Liście okrągławe lub szeroko- odwrotniejajowate dł. 5-10 cm, na szczycie krótko zaostrzone, jasnozielone. Kwiaty niepozorne, drobne, w wiechach, w kątach liści. Owoce - kuliste żółte torebki wewnątrz nasiona w czerwonopomarańczowch osnówkach. Roślina dwupienna (rośliny męskie i żeńskie), stąd aby osiągnąć efekt masy owoców jesienią należy sadzić obie rośliny. Dławisz jest odporny na mróz i tolerancyjny co do gleby i światła. Roślina jest trująca.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 80-130cm

Napisz swoją recenzję

Dławisz okrągłolistny

Dławisz okrągłolistny

Celastrus orbiculatus Pnącze bujnie rosnące, osiąga kilkanaście metrów wysokości. Liście okrągławe lub szeroko- odwrotniejajowate dł. 5-10 cm, na szczycie krótko zaostrzone, jasnozielone. Kwiaty niepozorne, drobne, w wiechach, w kątach liści. Owoce - kuliste żółte torebki wewnątrz nasiona w czerwonopomarańczowch osnówkach. Roślina dwupienna (rośliny męskie i żeńskie), stąd aby osiągnąć efekt masy owoców jesienią należy sadzić obie ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »