Aktinidia ostrolistna 'Jumbo'

Aktinidia ostrolistna 'Jumbo' Actinidia arguta 'Jumbo'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 20-50cm

Actinidia arguta 'Jumbo'

 Żeńska odmiana aktinidi ostrolistnej. Pędy silnie wijące się po przeszkodach (podporach do tego przeznaczonych) osąga około 8m wysokości z rocznym przyrostem od 2 do 3m. Odmiana mrozoodporna wytrzymuje nawet -30C.

 

Owoce duże smaczne bardzo soczyste w kolorze soczystej zieleni. Bez przeszkód owoce możemy sporzywać na surowo bez obierania ich. Dojrzewają na przełomie września. Owoce pojawiają się około3-4 lat od posadzenia. Owoce posiadają walory zdrowotne zawierają bardzo dużo witaminy C,E i B. Owoce możemy wykorzystywać równierz w kuchni : dżemy, soki, wina.

 

Dekoracyjne są rónież piękne drobne około 2cm kwiaty pojawiające się w maju, koloru śnieżno białego. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym. Odmiana potrzebuje zapylacza męskiego najlepiej krzyżuje się z odmiana "Male". 

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 20-50cm

Napisz swoją recenzję

Aktinidia ostrolistna 'Jumbo'

Aktinidia ostrolistna 'Jumbo'

Actinidia arguta 'Jumbo'   Żeńska odmiana aktinidi ostrolistnej. Pędy silnie wijące się po przeszkodach (podporach do tego przeznaczonych) osąga około 8m wysokości z rocznym przyrostem od 2 do 3m. Odmiana mrozoodporna wytrzymuje nawet -30C.   Owoce duże smaczne bardzo soczyste w kolorze soczystej zieleni. Bez przeszkód owoce możemy sporzywać na surowo bez obierania ich. Dojrzewają na przełomie września. Owoce pojawiają się ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »