Brzoza Ermana 'Blush'

Brzoza Ermana 'Blush' Betula ermanii 'Blush'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 50-90cm

Betula ermanii 'Blush'

    Jest jedną z najbardziej atrakcyjnych brzóz jaką można uprawiać w Polsce. Osiąga wysokość 10-15 metrów, wymaga dużej przestrzeni. Ma szeroką piramidalną koronę. Liście wąskie, jajowate z szpiczastym zakończeniem z nieregularnym ząbkowanym brzegiem, koloru ciemnozielonego. Poza atrakcyjnym pokrojem i ładnymi,  liśćmi brzoza  ma korę biało z delikatną czerwoną poświatą. Jesienią przebarwia się ładnie na złocisty odcień.  Nie ma specjalnych wymagań glebowych, poradzi sobie bardzo wilgotnym podłożem, umiarkowanie poradzi sobie z wiatrem. Zastosowanie: Roślina polecana do nasadzeń w większych ogrodach, parkach oraz terenach zieleni osiedlowej.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 50-90cm

Napisz swoją recenzję

Brzoza Ermana 'Blush'

Brzoza Ermana 'Blush'

Betula ermanii 'Blush'     Jest jedną z najbardziej atrakcyjnych brzóz jaką można uprawiać w Polsce. Osiąga wysokość 10-15 metrów, wymaga dużej przestrzeni. Ma szeroką piramidalną koronę. Liście wąskie, jajowate z szpiczastym zakończeniem z nieregularnym ząbkowanym brzegiem, koloru ciemnozielonego. Poza atrakcyjnym pokrojem i ładnymi,  liśćmi brzoza  ma korę biało z delikatną czerwoną poświatą. Jesienią przebarwia się ładnie ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »