Aronia czarnoowocowa 'Galicjanka'

Aronia czarnoowocowa 'Galicjanka' Aronia melanocarpa 'Galicjanka'

9,00 zł

  • Pojemnik C1,5; C2
  • Model Wys. 55 - 130 cm

Aronia melanocarpa 'Galicjanka'

 Wyselekcjonowana w Albigowej odmina, selekt aronii czarnoowocowej o stabilnej plenności. Owocuje bardzo dobrze nawet na słabych gruntach. Wzrost średni pozwala na mechaniczny zbiór owoców.

'Galicjanka' jest bardzo dobrą odmianą na plantacje owocowe. 

  • Pojemnik C1,5; C2
  • Model Wys. 55 - 130 cm

Napisz swoją recenzję

Aronia czarnoowocowa 'Galicjanka'

Aronia czarnoowocowa 'Galicjanka'

Aronia melanocarpa 'Galicjanka'   Wyselekcjonowana w Albigowej odmina, selekt aronii czarnoowocowej o stabilnej plenności. Owocuje bardzo dobrze nawet na słabych gruntach. Wzrost średni pozwala na mechaniczny zbiór owoców. 'Galicjanka' jest bardzo dobrą odmianą na plantacje owocowe. 
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »