Świerk kłujący 'Blue Trinket'

Świerk kłujący 'Blue Trinket' Picea pungens 'Blue Trinket'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Picea pungens 'Blue Trinket'

       Odmiana cechująca się szybkim wzrostem rocznie przyrasta około 20cm po 10 latach osiąga około 2m wysokości. Pokrój bardzo gęsty, stożkowy. Pędy krótkie, igły szaroniebieskie, kłujące utrzymujące się na roślinie cały rok. Odmiana nie zawiązuje szyszek. Odmiana mało wymagająca odporna na suszę i niskie temperatury. Wymaga stanowiska słonecznego. Roślina nadaje się do nasadzeń pojedynczych jak i w grupach.

Napisz swoją recenzję

Świerk kłujący 'Blue Trinket'

Świerk kłujący 'Blue Trinket'

Picea pungens 'Blue Trinket'        Odmiana cechująca się szybkim wzrostem rocznie przyrasta około 20cm po 10 latach osiąga około 2m wysokości. Pokrój bardzo gęsty, stożkowy. Pędy krótkie, igły szaroniebieskie, kłujące utrzymujące się na roślinie cały rok. Odmiana nie zawiązuje szyszek. Odmiana mało wymagająca odporna na suszę i niskie temperatury. Wymaga stanowiska słonecznego. Roślina nadaje się do nasadzeń pojedynczych jak i w grupach.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »