Nowy

Irga wzniesiona

Irga wzniesiona Cotoneaster ascendens

6,00 zł

Obiżona cena!

-3,00 zł

9,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 40-120cm

Cotoneaster ascendens (Flinck & B. Hylmö)

Irga wzniesiona to krzew liściasty o wzniesionych, sztywnych pędach. Taki pokrój rośliny klasyfikuje ją do roślin nadajacych się na żywopłoty. Irga ta bardzo ładnie przebarwia się na jesień i dorasta do około 1,3 m. Bardzo dobrze znosi cięcie. Preferuje stanowista słoneczne i w półcieniu, najlepiej na glebie o pH obojętnym. 

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 40-120cm

Napisz swoją recenzję

Irga wzniesiona

Irga wzniesiona

Cotoneaster ascendens (Flinck & B. Hylmö) Irga wzniesiona to krzew liściasty o wzniesionych, sztywnych pędach. Taki pokrój rośliny klasyfikuje ją do roślin nadajacych się na żywopłoty. Irga ta bardzo ładnie przebarwia się na jesień i dorasta do około 1,3 m. Bardzo dobrze znosi cięcie. Preferuje stanowista słoneczne i w półcieniu, najlepiej na glebie o pH obojętnym. 
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »