Dereń biały  'Aureomarginata'

Dereń biały 'Aureomarginata' Cornus alba 'Aureomarginata'

7,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.20-90cm

Cornus alba  'Aureomarginata'

       Szeroki krzew o liściach ze żółtym obrzeżeniem.Kwiaty białe, podbaldachowate kwitną od maja do czerwca. Zimą ozdobą są długie, czerwone pędy. Nie ma szczególnych wymagań, ale preferuje wilgotne gleby. Jest odporny na mróz. Nadaje się do stosowania na szerokie żywopłoty.

           Polecany do założeń krajobrazowych i miejskich.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.20-90cm

Napisz swoją recenzję

Dereń biały  'Aureomarginata'

Dereń biały 'Aureomarginata'

Cornus alba  'Aureomarginata'        Szeroki krzew o liściach ze żółtym obrzeżeniem.Kwiaty białe, podbaldachowate kwitną od maja do czerwca. Zimą ozdobą są długie, czerwone pędy. Nie ma szczególnych wymagań, ale preferuje wilgotne gleby. Jest odporny na mróz. Nadaje się do stosowania na szerokie żywopłoty.            Polecany do założeń krajobrazowych i miejskich.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »